Правила внутрішнього розпорядку для учнів та батьків

1. Учні зобов’язані прийти до школи за 15 хвилин до початку занять.

2. Учні школи вітаються з персоналом, вчителями та іншими дорослими.

3. Кожен учень зобов’язаний з’явитися до школи чистим і охайно одягненим, з охайною зачіскою.

4. Кожен учень 2-4-го класу має щоденник єдиного зразка, в якому охайно ведуться відповідні записи. Виставлення оцінки за поведінку в щоденник учня відбувається щотижня класним керівником.

5. Для занять на уроці фізичної культури учням необхідно мати спортивний одяг та спортивне взуття/

6. Учням заборонено приносити до школи непотрібні для занять речі.

7. Всі учні зобов'язані берегти шкільне майно, зелені насадження на території школи, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.

8. Забороняється виносити шкільне майно з кабінету без дозволу вчителя.

9. Під час навчальних занять суворо забороняється користуватися мобільними телефонами. Телефон повинен бути вимкнений.

10. Не дозволяється виходити з кабінету під час навчальних занять без дозволу вчителя.

11. Учням заборонено самовільно залишати приміщення школи до закінчення навчальних занять. (У разі погіршення стану здоров'я виникнення непередбачених обставин учень може залишити навчальний заклад лише з відома класного керівника та у супроводі батьків (осіб, які їх замінюють)).

12. У разі порушення дисципліни учнем школи класний керівник інформує його батьків.

13. У разі пропуску навчальних занять з поважної причини учню необхідно подати класному керівнику відповідну медичну довідку/

14. Під час перерв учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.

15. Під час перерв учням забороняється залишати приміщення закладу без супроводу класного керівника, вчителя-предметника. Вихід з приміщення закладу здійснюється лише у супроводі класного керівника (вчителя-предметника) за заздалегідь складеним маршрутним листом, погодженим з директором закладу (Інструкція з безпеки життєдіяльності учнів у приміщенні та на території навчального закладу під час навчально-виховного процесу відповідно до «Положення про організацію роботи з охорони праці» учасників навчально-виховного процесу, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 №563.)

16. Батьки повинні залишити приміщення закладу за 5 хвилин до початку І-го уроку. При потребі відвідати дитину впродовж її перебування в закладі батьки заходять до школи лише під час перерв.

17. Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні школи без нагляду педагогічних працівників.

18. Дані правила внутрішнього розпорядку є обов'язковими для виконання всіма учнями закладу та їх батьками.

Кiлькiсть переглядiв: 91

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.