16. 04. 2014. Святкові подарунки.

У рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України та з нагоди 96-ої річниці з дня утворення Товариства Червоного Хреста України, з метою пропаганди ідей доброти, милосердя та гуманізму 16 квітня 2014 року голова Тернопільської районної організації ТЧХУ Ольга Нижник та депутат Тернопільської районної ради Богдан Ящик відвідали нашу школу-садок.

Гості ознайомилися з матеріальною базою навчального закладу, поспілкувалися з вихователями та вчителями школи - садочка. Побували у класних кімнатах, де навчаються та проводять дозвілля діти

Голова Тернопільської районної організації товариства Червоного Хреста України Ольга Нижник розповіла про роль та завдання Товариства Червоного Хреста України, заснованого 18 квітня 1918 р., в умовах сьогодення.

Депутат Тернопільської районної ради Богдан Ящик наголосив на плідній співпраці влади та громадських організацій краю, зокрема районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Напередодні Великодня гості вручили маленьким вихованцям та учням школи - садка дитячі іграшки. Радості малечі не було меж. Їхні оченята іскрилися подякою.

/Files/images/1-0-4793924910_n.jpg

22. 02. 2011р. Богдан Ящик вручив телевізор та відеомагнітофон школі - садку.

22. 02. 2011р. керуючий справами районної ради Богдан Ящик, заступник голови райдержадміністрації Неля Саржевська, начальник відділу освіти райдержадміністрації Марія Краковецька зустрілися з жителями села Забойки.

Під час зустрічі обговорили питання розвитку інфраструктури, матеріально-технічного забезпечення школи-садка.

Богдан Ящик вручив телевізор та відеомагнітофон колективу школи-садка.

/Files/images/30_1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 161

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.