Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/gr12.jpg

/Files/images/image (7).jpg

/Files/images/risunok4.jpg

Вихователі групи "Ромашка":

Хабарова Іванна Степанівна

Маслюк Марія Володимирівна

Переступаючи поріг нашої групи ви опинитесь в неповторному світі дитинства, в якому складені всі умови для насиченого і цікавого життя вашого малюка, його гармонійного, інтелектуального та особистісного розвитку.

Діти нашої групи – це наша радість та велика надія. Ми завжди пам’ятаємо про те, що дошкільне дитинство – це унікальний період людського життя, дуже важливий та відповідальний, тому що в цей час формується особистість людини.

Ми віримо в неповторність кожної дитини, спрямовуємо усі зусилля, щоб знайти до кожної індивідуальний підхід, розкрити максимально потенціал кожного. Розвиваємо в дошкільнятах почуття нового, підтримуємо прагнення до творчої діяльності.

Основна мета педагогів групи «Ромашка» є пробудження у дитини інтересу до навколишнього світу, бажання його досліджувати, задавати питання, самостійно находити відповіді, намагатися бути активними.

У дітей нашої групи виховуємо патріотичні почуття, знайомимо їх що український народ має давню історію, свої традиції, малюків знайомимо з державними символами України, гімном, розповідаємо про українські народні свята, вчимо вірші про Батьківщину.

Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.